COMPACT-LACK PU Zobrazit větší

COMPACT-LACK PU

Vodou ředitelný, rychleschnoucí, polomatný krycí lak na bázi polyuretanu pro nátěry nových nebo renovaci stávajících dřevěných stavebních dílců.

Více informací

Více informací

Vlastnosti: vodou ředitelný, rychleschnoucí, polomatný krycí lak na bázi polyuretanu. COMPACT-LACK PU se vyznačuje zvláště snadnou zpracovatelností, vysokou krycí schopnost i na hranách, je nelepivý a dlouhodobě pružný díky obsahu polyuretanů.

  • nepatrný zápach
  • snadné, vláčné zpracování
  • velmi dobrý rozliv
  • velmi dobrá krycí schopnost
  • nežloutne, nelepí a má dobrou mechanickou odolnost
  • testovaná dle DIN EN 71-3 (bezpečnost hraček)

Oblast použití
okna
okenice
dveře
dřevěné zárubně

Spotřeba
10 - 12 m2/l

Velikost balení
0,75 l
2,5 l

Ředidlo / čistidlo: voda - ředit max. 5%,  čistidlo voda + saponát

Barevný odstín: bílá


Tipy a rady
Abychom zabránili prorážení barevných látek obsažených ve dřevě, musíme provést na listnatých dřevech a dřevech s vysokým obsahem pryskyřice dva nátěry přípravkem Isoliergrund, který slouží jako mezivrstva. Na velkých plochách postupujeme při nátěru v pásech a nenatíráme celou plochu najednou. Při nanášení výrobku COMPACT- LACK PU se vyhýbáme silnému slunečnímu záření a vysoké vzdušné vlhkosti. Doporučujeme provést zkušební nátěr.


Nanáší se štětcem ve 2 – 3 vrstvách na dřevo ošetřené impregnací – Holzschutz- Grund*, pokud je tato potřeba. Doba schnutí mezi nátěry Compact Lack PU je cca 4 hodiny. Mezi jednotlivými nátěry se povrch doporučuje přebrousit brusným papírem o zrnitosti 120 – 160.


Copyright ICOLOR s.r.o., 2014